Złom stalowy i metale nieżelazne

Złom stalowy i metale nieżelazneSkup i przerób złomu stalowego oraz metali nieżelaznych jest wiodącą dziedziną w działalności firmy. Wieloletnie doświadczenie w handlu złomem, wdrażanie nowych technologii przerobu złomu oraz cechująca firmę niezawodność finansowa, dają gwarancję poczucia stabilności dla wszystkich partnerów handlowych Spółki.

Place składowe firmy wyposażone są w nowoczesne urządzenia do przerobu złomu i umożliwiają zakup każdej ilości złomu z dowolnego miejsca na terenie całego kraju.

Zakup złomu prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra doświadczonych handlowców, która zawsze służy radą i pomocą w organizacji każdego przedsięwzięcia handlowego. Firma zdobyła szczególne uznanie wśród zakładów przemysłowych, gdzie jest postrzegana jako solidny partner, zajmujący się odbiorem i przerobem poprodukcyjnych odpadów metalowych.

 

Złom stalowy i metale nieżelazneFirma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia związane z transportem i przerobem złomu.

Procesy przerobu złomu na placach firmowych przebiegają zgodnie z wymogami ochrony środowiska i polegają na uszlachetnianiu odpadów złomu w celu ich ponownego wykorzystania przez huty i odlewnie. Firma jest jednym z największych krajowych dostawców wysokiej jakości złomu wsadowego do hut polskich i zagranicznych.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij