Grupa TOM Nieruchomości

Zaplecze rozwiązań 

Finansowanie, doradztwo i obrót nieruchomościami w celu skorzystania z usługi skontaktuj się z naszymi pracownikami pod nr telefonu 91 469 21 70 lub napisz na adres: biuro-szczecin@grupatom.pl

Działalność Grupa Tom Nieruchomości skupiona jest w obrębie trzech obszarów:

  1. Finansowanie inwestycji przy współpracy z deweloperami.
  2. Doradztwo, sprzedaż i obrót nieruchomościami.
  3. Zakup działek pod inwestycje.

Jako grupa firm w pełni oparta na polskim kapitale wierzymy w polski biznes, dlatego chętnie wspomagamy i finansujemy przedsięwzięcia rodzimych inwestorów. Nasza działalność w obszarze zakupu i przerobu surowców uhonorowana została w 2019 r. diamentem Forbesa dla najdynamiczniej rozwijającej się dużej firmy w województwie Zachodniopomorskim. Rozmach recyklingu oraz sprzedaży stali i zbrojeń budowlanych przekuwamy na transakcje na rynku nieruchomości.

Stabilny i wiarygodny partner w inwestycjach 

Obroty Grupy TOM sięgają pułapu 700 000 000 PLN przy udziale surowców i towarów o łącznej masie 500 000 ton.
Obsługujemy blisko 20 000 klientów b2b, w tym największe ogólnopolskie i ogólnoświatowe korporacje. Możemy poszczycić się sfinansowaniem ponad 120 inwestycji.

Posiadamy ponad 100 jednostek o charaktarze hotelowo-apartamentowym. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie oraz miejscowościach nad morzem i w górach. W portfelu firmy znajdują się również działki inwestycyjne w Pobierowie, Gorzowie Wlkp., Nowej Soli oraz Kaliszu.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij